Lærerene

Vågen Trafikkskole

Anders Ørland

Anders Ørland
Trafikklærer

959 29 696

anders@vaagentrafikkskole.no

Camilla Ørland Christensen

Camilla Ørland Christensen
Trafikklærer

908 43 046

camilla@vaagentrafikkskole.no

Christer Andreassen

Christer Andreassen
Trafikklærer

920 81 984

christer@vaagentrafikkskole.no

Ingrid Marie Haga

Ingrid Marie Haga
Trafikklærer

976 07 472

ingrid.marie@vaagentrafikkskole.no

Jannike Nesse Bondevik

Jannike Nesse Bondevik
Trafikklærer

957 02 401

jannike@tsro.no

Leif Ingvard Ørland

Leif Ingvard Ørland
Trafikklærer

909 25 665

leif@vaagentrafikkskole.no

Lina Ørland

Lina Ørland
Kontor / økonomi

51 66 00 27

post@vaagentrafikkskole.no

Rolf Svanheim

Rolf Svanheim
Trafikklærer

918 72 522

rolf_svan@hotmail.com

Kommende kurs

Trafikant i mørket (Trafikalt grunnkurs)

13. desember / Vågen Trafikkskole AS, Holbergs gate 27, 4306 Sandnes(Husk kle deg etter været) / 2 000,00

Trafikant i mørket (Trafikalt grunnkurs)

11. januar / Vågen Trafikkskole AS, Holbergs gate 27, 4306 Sandnes(Husk kle deg etter været) / 2 000,00

Traktor 50 km/t kurs (Traktor T141 Utvidelse)

17. januar / Vågen Trafikkskole AS, Holbergs gate 27, 4306 Sandnes / 5 100,00

Trafikalt grunnkurs med trafikant i mørket (Trafikalt grunnkurs)

24. januar / Trafikksikkerhetshallen, Fabrikkveien 29, 4033 Stavanger / 4 500,00

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Vågen Trafikkskole AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

For å gi deg en best mulig kundeopplevelse analyserer vi hvordan nettsidene våre blir brukt.

Les mer